Kim jesteśmy

Katcon Polska to międzynarodowy dostawca innowacyjnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych.

  • Na polskim rynku jesteśmy od 2009 roku.
  • Należymy do międzynarodowej grupy wytwórców i projektantów części dla motoryzacji – Original Equipment Manufacturers (OEM’s).

krajów na całym świecie

specjalistów
mln.

katalizatorów wyprodukowanych w Polsce

Dlaczego Katcon

Produkcja

Specjalizujemy się w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów i całych układów wydechowych, od zaprojektowania i stworzenia prototypów po seryjny proces produkcyjny.

Jakość

Projektujemy, rozwijamy i wytwarzamy produkty zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom produktów zgodnych z ich wymaganiami.

Bezpieczeństwo

Dążymy do ochrony zdrowia i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim pracownikom. Wspieramy wszelkie działania prowadzące do utrzymania zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy.

Środowisko

Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z przepisami, regulacjami i wytycznymi dotyczącymi ochrony środowiska.

Pracownicy

Nasi pracownicy to profesjonalny zespół, dobrze wyszkolonych osób gotowych do pracy w różnych dziedzinach.

Jesteśmy zawsze gotowi do rozwoju i zaangażowani w naszą pracę.

Jesteśmy skoncentrowani na dobrej jakości.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku.

Praca zespołowa to nasz codzienny sposób na współpracę, komunikację i znajdowanie nowych rozwiązań.

FIRMA PRZYJAZNA PRACOWNIKOM

Umowa o pracę

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenia na życie

Świadczenia socjalne

Spotkania integracyjne

Bezpłatny transport

Dodatkowe premie

Kafeteryjny system pracowniczy

PRACUJ Z NAMI

W firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze!

Zobacz oferty pracy

Katcon Polska


Pass 20A
05-870 Błonie
woj. mazowieckie, Polska
recepcja@katcon.com,
tel. 22 731 53 27
Regon: 141171241
NIP: 1090001066
KRS 0000289183

Informujemy, że Katcon Polska Sp. z o.o. we współpracy z Politechniką Warszawską realizuje projekt w ramach Działania 4.1.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 pn. „Opracowanie układów mieszania i konwersji roztworu wodnego mocznika w systemach SCR w celu uruchomienia produkcji układu wylotowego dla silników o zapłonie samoczynnym, spełniającego normy emisji Euro 7”. Głównym celem projektu jest zaprojektowanie i wytworzenie funkcjonalnych prototypów ultra kompaktowego układu oczyszczania spalin (ultra-CCSCR) z tlenków azotu, emitowanych przez silniki diesla. Planowanym efektem projektu będzie innowacyjny system umożliwiający znaczną redukcję emisji szkodliwych spalin w pojazdach.

Całkowita wartość projektu: 14 117 322,20 PLN; wkład Funduszy Europejskich: 9 549 714,12 PLN - Okres realizacji: 20.11.2015 – 30.09.2019

Footer 1
Zapytania ofertowe