Inżynier Produktu R&D

HomeOferty pracyInżynier Produktu R&D

Oferta pracy

Twój zakres obowiązków

Wyszukiwanie, badanie i rozwój nowych technologii
Inicjacja oraz prowadzenie działań rozwojowych
Nadzór nad procesem analizy zmian konstrukcyjnych i odstępstw wprowadzanych przez klientów
Zarządzanie, analiza i zatwierdzanie zmian konstrukcyjnych i odstępstw proponowanych przez dostawców
Tworzenie, kompletowanie i analiza dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów oraz specyfikacji komponentów
Opracowywanie wymagań technicznych wyrobów
Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną 3D i 2D
Weryfikacja dokumentacji pod względem poprawności, kompletności oraz zgodności z wymaganiami
Wsparcie procesu analizy błędów
Przeprowadzanie testów okresowych dla produktów
Nadzór nad nowymi próbkami dla klientów
Analiza montażu produktów, ich wymiarów i funkcjonalności.
Zarządzanie budżetem projektu
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi oraz aktualnymi klientami
Wstępna analiza zapytań ofertowych pod kątem możliwości wykonawczych
Wykonywanie kalkulacji kosztowych
Kontakt z klientem w zakresie technicznym
Realizacja zadań wynikających z bieżących potrzeb wdrażanych produktów
Przygotowywanie i nadzorowanie procesu zwalniania detali i komponentów do produkcji seryjnej
Ścisła współpraca z działami rozwoju w innych lokalizacjach
Przygotowanie raportów testowych
Utrzymanie i rozwój środowiska testowego.

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,
2 lata podobnego doświadczenia w jednostce produkcyjnej lub/i badawczej w branży automotive lub innej,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków;
Znajomości rysunku technicznego oraz doświadczenia w obsłudze oprogramowania 3D;
Znajomości projektowania elementów z tworzyw sztucznych oraz elementów formowanych ze stali będzie dodatkowym atutem;
Umiejętności wymiarowania i tolerowania geometrycznego GPS (GD&T);
Znajomość oprogramowania Teamcenter i SAP będzie dodatkowym atutem;
Znajomość FEM będzie dodatkowym atutem;
Znajomość analiz DFMEA będzie dodatkowym atutem;
Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point);
Znajomości języka angielskiego – poziom min. B1;
Umiejętności myślenia analitycznego;
Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i nastawienia na współpracę;
Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności podejmowania decyzji.
Nastawienie na zadania i zaangażowanie,
Znajomość standardów jakościowych przemysłu motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem,
Komunikatywność i chęć współpracy.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Naszym pracownikom oferujemy również prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim

Pola z * są obowiązkowe.

Dane kontaktowe

Twoje imię*
To pole jest wymagane!
Twoje nazwisko*
Twój adres email
Twój numer telefonu*
  • - Wybierz województwo - *
  • mazowieckie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
- Wybierz województwo - *
Miejscowość*

Doświadczenie

  • Dołacz CV lub wypełnij formularz *
  • Wysyłam CV
  • Wypełniam formularz
Dołacz CV lub wypełnij formularz *
Dołącz CV*
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej- wybierz:*
  • Tak
  • Nie
  • To moja pierwsza praca
Doświadczenie w pracy produkcyjnej- wybierz:*
Twoje ostatnie miejsca pracy*
Wykształcenie (ostatnia ukończona szkoła)*
Oczekiwane miesięczne wynagrodzenie brutto